Rüyada Çift Sarılı Yumurta Kırmak

Rüyada çift sarılı yumurta kırmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine yorumlanır.

Ulemaya göre rüya sahibinin endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada çift sarılı yumurta kırmak dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına alamettir.

Ulemaya göre işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, lüks içinde olacağına, çevre değiştireceğine, rahat bir nefes alınacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına delalettir.

Rüyada çift sarılı yumurta kırmak işinde istediği başarıyı yakalayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, yeni bir işe gireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin parasal durumun düzeltileceğine, yüzünün güleceğine, esenliği bulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sena

Rüyamda yumurta kırıyordum icinden küçük bir yumurta daha çıktı. Daha yumuşak ve küçük bir yumurtaydı onuda kırdım ikiz yumurta çıktı. Çok şaşırıyordum 2 yumurta bu küçücük şeye nasil sığmış diye.

Ayşe

Rüyada çift sarılı yumurta kırıyordum 3 tane üçünde çift sarılıydı

Kader

Rüyamda yumurta kırmaya çalışıyorum bakıyorum yumurta çift sarılı