Rüyada Çikolata Sürülmüş Ekmek Yemek

Rüyada çikolata sürülmüş ekmek yemek arzuların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına, memur ise terfi edeceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, kendine çeki düzen vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çikolata sürülmüş ekmek yemek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, mal mülk edineceğine, el üstünde tutulacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çikolata sürülmüş ekmek yemek başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, elindeki imkanları yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, borçlarını ödeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına rivayet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
şeyma

merhaba rüyamda yer sofrasındayız tanıdığım birkaç aile dostu var onlar ayakta ben oturmuş vaziyetteyim ve önümde büyükçe bir tence içerinde ağzına kadar dolu çikolata erimiş çikolata sıvı kıvamda ve bana bir ekmek veriyorlar çikolatayı alıyorum ekmeği açıyorum ve arasına sürüyorum ve aynı zamanda rüyamın içerisinde bir sürü çiçek ve papatya gördüm beyaz

Oktay

Hayırlı ramazanlar diliyorum. Rüyamda önümde tabildot var. Tabildot içinde farklı yemekler var ama ben elimde çikolata sürülmüş ekmek yiyorum. Tanımadığım bir kişi geldi ve bana “En güzel şeyi sen yiyorsun ha” dedi. Sonra rüya burda bitti. Ben atama bekleyen öğretmenim rüyam atanacağıma işaret olabilir mi

Sude

Rüyamda ekmeğe çikolata sürüp 3 defa yedim. Ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkür ederim

Zeynep

Rüyamda kuzenim(ikimizde kızız)Nutella getiriyordu ve annem bunu yarısına kadar yememize izin verdi diyordu. Biz de ekmeğe sürüp yiyorduk ama çok mutluyduk ben onun ekmeğindeki çikolata azaldıkça sürüyorum arada o benim. Ben onun ağzının değdiği çataldan alıyordum falan.bir baktık iyice azalmış Nutella. Annem kızarsa diğer kardeşlerim daha yemedi dedi. Bende aman boş ver dedim ama boş veremem dedi. Yarısını değil yarıdan fazlasını yemiştik ve dibinde biraz kalmıştı sadece.Şimdiden teşekkürler