Rüyada Cin Görüp Şahadet Getirmek

Rüyada cin görüp şahadet getirmek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, çok iyi bir yere terfi alacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, başarılı olacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, itibar göreceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına delalettir.

Rüyada cin görüp şahadet getirmek sorunların teker teker çözüleceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet etmektedir.

Rüyada cin görüp şahadet getirmek çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, tövbelerinin amacına ulaşacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Gündüz niyetine inşAllah. Evim 3 katlı triblex üst katta yatak odam var zifiri karanlıkta yatak odamın dışındaydım merdivenin başında önce çok ürktüğümü hissettim. Sonra elimde büyük bir bıçak ile la ilahe illallah Muhammede n resulullah diyerek bıçağı karanlığa sallamaya başladım. ve kelimei tevhidi getirdikçe daha güçlendim ve korkumun gittiğini hissettim. Sonra yatağımdan fırladım, çok terlemiştim ve hala ağzımda kelimei Tevhid vardı