Rüyada Cinden Kaçmak

Rüyada cinden kaçmak vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, bazı ortak işlere gireceğine, işlerinin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, istediği yola çıkacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine yorumlanır.

Rüyada cinden kaçmak hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, sahip olduğu büyük bir çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin iş hayatında kendi işini kuracağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, verilen sözlerin tutulacağına, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, büyük işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada evde cinlerden kaçmak evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem

Bir otobüsteyiz ailecek o otobüs cine dönüşüyor bunu biliyor muşum ve daha önce yaşamışım gibi dejavu yaşıyorum söylüyorum inanmıyorlar. Cin bizi kovalamaya başlıyor, bizde ondan insan olan bir yere koşun diye kaçıyoruz. Yolda atlar falan gördüm sanki.

Dilber

Rüyada annem mahallede ve benim evden bir şey getirmemi istiyor bende eve girerken benim odama giden bir şey gördüm sonra o şey beni fark edip üzerime doğru koşmaya başladı ve ben çok korktum kaçmak istiyorum kaçamıyorum cine benzeyen siyah giysili gözleri olmayan bir kadındı beni tutdu ve bir şey söyledi ama anlamadım sonra elinden kurtulup kaça bildim bahçemizden çıktım çıktığım an babam karşıma çıktı ona söylemeye çalışıyoRum gördüğüm şeyi sesim çıkmıyor ama babam anladı beni

Admin

Rüyamda havuzun suyunu kapatmak için bahçeye gitmiştim ve o sırada insan gibi vücudu olan bir cin beni kovaladı. Çok hızlı koştum ve eve girdim. O ise bahçede durdu gelmedi. Daha sonrasında evde otururken başımı cama doğru çevirip baktığımda bahçede birsuru cin başını öne eğmiş bir şekilde eve doğru dönmüşlerdi. Çok korktum ve ablama gösterdim ve ablam şok olup ağlamaya başladı ve bende ağladım. Rüyanın devamını hatırlamıyorum maalesef

Leyla

Merhaba ben rüyamda iki katlı bir evden cinden kaçıyorum ama onu görmüyorum ikinci kattan balkondan ipi tutunup atlıyorum ve tam kaçarken evin önünde bebek cin ağlıyor ona yaklaşıyorum ağlıyor kıyamıyorum ve korkuyorum ondan sonrasını hatırlamıyorum