Rüyada Cinsel Organa Oturmak

Rüyada cinsel organa oturmak iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine, hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok sevineceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cinsel organa oturmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, Allah’ın inayetini kazanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cinsel organa oturmak mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, parasal sıkıntıların son bulacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, çok güzel günler görüleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments