Rüyada Çita Görmek

Rüyada çita görmek sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, etrafının da her zaman kalabalık olacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, büyük bir başarının elde edileceğine inanılır.

Rüyada aslan çita görmek yeni bir iş bulunacağına, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, evlatlarından hayır bulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz çita görmek canının ve malının garantide olacağına, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada evcil çita görmek sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, evliler için yeni bebek müjdelerine ve bekarlar için evlilik haberleri alınacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, istediği makama geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, erkek çocuğa sahip olacağına alamettir.

Rüyada evde çita görmek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, adının her yerde geçeceğine, işlerin iyiye gideceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, maddi durumunun her zaman iyi olacağına, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada evin içinde çita görmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, araba alınacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada koşan çita görmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, zaferler kazanacağına, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına rivayet eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, yokluktan kurtulacağına, duaların kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada siyah çita görmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin keyfinin yerine geleceğine, makam ve rütbe edineceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, karlı işler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yavru çita görmek başarıların çoğalacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, şansının ve bahtının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, zenginlik elde edeceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AlexRover

Rüyamda iki tane çita gördüm aralarında da bir hayvan daha vardı (galiba sarı tüylü köpekti). Üç hayvan beraber yan yana oturmuşlar ce bana bakıyorlardı. Bir süre sonra iki çita sakince yürüyerek sağ taraflarına doğru gittiler ve rüya bitti

AlexRover

Teşekkür ederim

Kübra

Bir de ruyamda kapali bir alanda hayvanat bahçesi gibi bir alan var , hayvanlar normal bir sekilde giderken birtane çıta birden benim pesime düşüyor kaçıyorum kovaliyor sürekli sonra o hayvanların sorumlularin olduğu kucuk stand , tente gibi kapalı bir alan var onun uzerine cikiyorum cıtaya sürekli sakinleştirmek için beyazlı şeyler gösteriyorlar insanlar yatıştırıp gönderiyorlar

Kübra

Çok teşekkür ederim 🌸

Seydaakdeniz

Hocam hayırli günler dilerim öncelikle. Ruyamda eski komşumuz , ben , annem ve tanımadığım bir kiz sokakda sohbet ediyorduk. Yanimizdaki kız ; bakın ileride çita var bazılari kafeste bazıları disarida dedi. Annemler çok ciddiye almadi biraz sonra yurumeye basladik ve tam bir binaya girerken çita arkamizdan geldi anneme saldiracakti ki uyandım. Yorumlarsaniz cok sevinirim . Allah razi olsun..

Fatih

Rüyamda sahilde evimde (gerçekte böyle bir evim yok) oturuyordum. Gece karanlığında vahşi hayvanlar farkettim. Önümden geçtiler. Yavaş yavaş avlarına yaklaştılar. Sonra avlarını yiyorlardı. Bende dikkat çekmemek için oradan uzaklaşmaya çalışıyordum ki bir çita beni farketti ve merdivenlerden yukarıya doğru tam dibime kadar vahşi bir şekilde geldi. Rüyam bu şekilde bitti . Bu arada rüyamda tam altımızda oturan kadın komşumuzu ve oğlunuda gördük

Y

Ormanda babam amcam ve ben vardık babam orda degıldı amcamla ben amcamın yüzü bana dönük oturuyordu ben ayaktaydım amcamın arkasından doğru çıta geldıgını gördüm belgesellerde nasıl görüyorsak aynı şekil ve renkteydi ben gördüm onu amcama işaret ettım arkasından geliyordu amcamın sonra amcam arkasına döndü ve çıtayı görünce elimden tutup biz yürümeye başladık çıta yanımıza gelmedi benim arka tarafımda uzakta olan iki tane kirpiyi görmüştü onlara dogru koşmaya başladı hafif hafif . Hayırlara vesile olsun