Rüyada Çocuğa Bakıcılık Yapmak

Rüyada çocuğa bakıcılık yapmak evinde bereketin eksik olmayacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin rahat bir iş hayatının başlayacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, akıllı adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğa bakıcılık yapmak ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının çocuğuna bakıcılık yapmak kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, tövbelerin kabul olacağına, çevreye karşı itibarın artacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysun karlı

Rüyamda tanımadığım bir evde çocuk bakıcılığı yapıyordum ayrıca evin kapısını hırsız açmış ama eve girememiş ti

Naz istihare rüyası

İstiharemin 2. Gece rüyasında zengin bir çiftin 10 yaşları civarındaki oğluna yatılı olarak bakıyormuşum. Hemde ev işleride yapıyorum. Yanımda bir çocuğumda benle berabermiş. Yere bir yatak sermişim çocuğum orada yatıyor. Mağdur gördüm kendimi. Rüyamda Çok sıkılıyordum. LütFen yorumlarmısınız

Ruken

Rüyamda iş arıyordum.yanına gittiğim iş sahibi ise kız çocuğuna bakıcılık yapmamı istiyordu, sonra bakıcı olarak kızın beşiğinin yanında buldum kendimi , üzerini örtüyordum, kız altını pisledi ben de temizliyordum elime kaka bulaşıyordu.sonra kızın annesi uzaklardan geliyordu .