Rüyada Çocuğun Kakasını Temizlemek

Rüyada çocuğun kakasını temizlemek aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, her zaman ailesinin başında olacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, bol kazanç elde edeceğine, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının çocuğunun kakasını temizlemek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, rahata kavuşmaya, maddi gücünün her geçen gün artacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğun kakasını temizlemek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, canının sağ olacağına, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, geleceğinin çok parlak olacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun kakasını temizlemek yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, çok güzel günler geçirileceğine, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sinem Özgen

Merhaba, rüyamda kendi kızımın tuvaletini yaptiriyorum ancak çocuğum o kadar zorlanıyor ve ağlıyor ki, tuvaletini yaparken bağırsağı dışarı çıkıyor ve o şekilde yapıyor. Düğümlenen yerleri açıyorum ve cocuğum rahatlıyor. Tuvaletten temizleyip kaldırdığımda gayet mutlu oyun oynamaya devam ediyor ancak bağırsağı dışarıda. Bu esnada evde korkan hastaneye götürmek isteyen tek kişi benim. Rüyamıydı kabusmuydu anlayamadım bu sekilde. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Beyza havva

Gunduz niyetine merhabalar bugun ruyamda sabah namazina yakin buyuk oglumun kucuklugunu goruyor um oglum yatakta yatiyor bezinden disina buyuk tuvaleti tasiyor ve ben kucagimda alip banyo y’a goturuyorum yikamaya fakat gotururkende hep yerlere dokulup gidiyor buyuk tuvaleti ve ben yavrumu banyo yaptir maya çabaliyorum hayirlara gelsin insâallah ve sizede simdiden tesekkurler