Rüyada Çocuğun Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek

Rüyada çocuğun trafik kazası geçirdiğini görmek güzel haberler alarak sevineceğine, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, dualarının gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kazancını çoğaltacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, daha fazla nimete kavuşacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğun trafik kazası geçirdiğini görmek düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, başarısının yükseleceğine, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, her konuda gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek sahip olduğu nimetin artacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, borçlarının biteceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çocuğun Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Oğlum ile birlikte kaza yaptım arabanın yan yatarak çok sert duvara vurdu tavan ve önü çöktü bize hiç bir şey olmadı tekrar araba dört lastik üzerine çöktü ve yolumuza devam ettik

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız ağız tadına, çözümlere ve olaylara yorulur. Rüya yorumuna göre yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına; sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine; istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine alamet eder.

 2. Rüyamda kızıma dolmuş çarpıp kaçmış. Ağladığını duyunca ağıt yakarak bilmediğim bir apartmanda aşağıya iniyorum. Ağıtım daha kulaklarımda :'(
  İndiğimde yüzü kulağı şişmiş, sol kulağında yara vardı, gözleri kapalı vaziyette yattığını ve “dedemle ağaç diktik, ağaçlar, yeşilikler” diye sayıkladığını gördüm. 112 yi ararken uyandım şükürler olsun :'(

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız iyiliğe, gurura ve ferahlığa delalet eder. Rüya yorumuna göre güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına; ailesini büyük ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına; yaşamının bundan sonraki kısmının huzur ve ferahlık içinde geçeceğine rivayet eder.

 3. Rüyamda iş yerinde kamyondan numune alırken benım hatam yüzünden araçın lastiği cıkıyo ve geri geri hızla gidiyo orada 3 erkek cocuuk var 2 sı kacıp kurtulu bırı hız kurtulmaya calısıyor herkes ben dahıl peşlerinden gidiyoruz ben cok telaşlıyım sonra Cocuk kurtuluyo

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya insana, yükselmeye ve eğlenceye yorulur. Rüya yorumuna göre hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına; iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye; yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine rivayet eder.

 4. Rüyamda çok yağmur yağıyordu oğlum yolun ortasında babasını bekliyordu. Bende arkadaşımla bir restaurantta oturuyordum. Yolda tek beklemesin diye koştum yanına gittim gel oğlum yanıma dedim oda geri döndü koştu beyaz büyük bir servis aracına bindi kendi kullandı ileri geri sürekli götürdü arabayı(oğlum yedi yaşında) yapma etme diye bağırdım ama sesimi duyuramadım. Sonra geri geri gitti bir camlı dükkana geri giderek girdi çok kötüydü. O arada uyandım ve çok korktum. Oğlumun üstende beyaz tişört vardı. Kullandığı minibüs de beyazdı. Ve çok yağmur yağıyordu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kolaylığa, arzulara ve hedeflere rivayet eder. Rüya tabirine göre geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına; geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına; güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim