Rüyada Çocuğun Üzerime İşemesi

Rüyada çocuğun üzerime işemesi kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına delalet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, rahat yaşayacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek çocuğun üzerine işemesi alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, her daim Allah yolunda olacağına, işlerinin açılacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, tecrübe sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına yorulur.

Rüyada küçük çocuğun üzerime işemesi yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına, her zaman sosyal biri olacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, işlerinin açılacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çocuğun Üzerime İşemesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. merhaba,rüyamda küçük erkek kuzenimi karanlık ama büyük bir apartman dairesinin koridorunda(evleriydi) yakalamaya çalışıyordum,o da bir yandan ağlıyor,söyleniyor bir yandan da benden kaçıyordu.üzerimde namaz elbiselerim vardı.tam onu yakaladım diyordum,bakıyordum ki korkudan üzerime işemiş.benim de canım sıkılıyordu,üzerim kirlendi ,namaz kılamam diye.sonra onu evine götürüyordum.evdeki herkes uyuyordu.sonra bakıyordum,üzerimde hiçbir kir kalmamış,hiçbir şey olamamış gibi rahatlıyordum.

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya başarıya, duaya ve heyecana işarettir. Rüya yorumuna göre çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine; ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına; yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim