Rüyada Çocuğunu Özürlü Görmek

Rüyada çocuğunu özürlü görmek içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, kazancın katbekat artacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, rahat edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu özürlü görmek işindeki bereketin çoğalacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, bir bebek sahibi olunacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, gözyaşının dineceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, daima afiyette olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin eğleneceğine, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, yüksek bir makama geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments