Rüyada Çocuğunun Binadan Düştüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun binadan düştüğünü görmek özgüveninin yerine geleceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğunun binadan düştüğünü görmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, karlı işler alacağına, devlet nazarında hatırı sayılır işler yapacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada erkek çocuğunun binadan düştüğünü görmek en yüksek makamlara oturacağına, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zor günlerin biteceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, ekmeğinin artacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem Türk

merhaba ruyamda ev sahibinin 4cu katta ki evinin balkonunda bir demiri tutuyorum bu arada demirin bir tarafı kırılıyor ben kırık olan taraftan tutarak aşağıda asili kalıyorum ev sahibi olan kadın aşağıdan bağırıyor Allahim yardım et diye falan ben demirle bi yani bi buyana gidip gelirken tam altimda bi masa var olduğunu görüyorum ve sanki 4cu kattan düşmemiş gibi yerle fazla bir mesafe kalmamış masaya ayağımı koyup demirii bıraktım sadece evsahibimin aşırı korkup beni sanki o yonlerdiyordu

Aleyna

Rüyamda 1 buçuk yaşındaki kızım 25 katlı bir binanın üstünden düşüyordu yere küçük kardeşim de 8 yaşında peşinden atlıyo bı bocaliyorum merdivenlere inmek için sonra yetişemem diye bende atlıyorum ikisine yerde yatıyor ama sarhoş gibiler alıyorum çocuğumu kardeşimi de elinden koşuyorum hastaneye gitmek için yola küs olan annemde hiç bişey yapmıyor orda kalk sana çocukları götürelim diye bağırırken uyandım kan görmedim anlamı nedir

Çoşkun özkara

Kızımın 3 kattan Aşşağı düştü ve bende hızlıca merdivenden aşşşağı süratlice iniyorum ve o bina çıkışında bir okul kalabalığı olup okul bahçesinden çıkıyorum düştüğü yere gidiyorum bina önüne yerde yatarak bana diyorki hoşgeldin baba gözleri kapalı bişekilde yatarak…??? !

Gul6

Rüyamda tanımadığım 7 8 yaşlarında bir kız çocuğu en yüksekten aşağı düştü bunu anlamı nedir

Hacer

Rüyamda 25 yaşında ben onun 4 yaşında besinci kattan düştüğünü gördüm cok korktum bakamaya cesaret edemedim cevredekilere yasiyormu diye sordum cok ağlıyordum baktim yasiyordu allah a şükürler ettiim agliyarak uyandım oglum

Rüyayı gören nuran

Oglum 25 yaşında ama ben onu 10yaslarindaki haliyle eski evimizin 4katindan düştüğünü gördüm

...

Rüyamda oğlumun sekizinci kattan aşağı düştüğünü gördüm ama biri onu düşerken yakaladı bisey olmadı

Makbule yilmaz

Rüyamda oğlumun 4. Kattan düşüğünü gördüm tam olarak ne anlama gelir bu

Kenan gül

Ben rüyamda. Kızımın ikinci kattan düştüğünü gördüm ve kızım baba yardım et diye bağırdı aşağı indim biraz kan vardı kızımı kucağıma aldım ondan sonra yok