Rüyada Cumhurbaşkanının Koluna Girip Yürümek

Rüyada cumhurbaşkanının koluna girip yürümek hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, güzel haberler alarak sevineceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, sorunlarını gidereceğine tabir olunur.

Rüyada cumhurbaşkanının koluna girip yürümek deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, elindeki imkanları yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanının koluna girip yürümek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, daha güçlü hale geleceğine, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre oğlu evli ise torun sahibi olacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments