Rüyada Çürük Siyah Üzüm Görmek

Rüyada çürük siyah üzüm görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre ekmeğinin artacağına, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, yönetici makamına oturacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çürük siyah üzüm görmek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, sevinç duyulacak bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin endişelerin yerini mutluluğun alacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çürük siyah üzüm görmek zorlukların biteceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, sorunlarını çözebileceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, ekmeğinin ve kazancının artacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments