Rüyada Dağın Kenarında Deniz Görmek

Rüyada dağın kenarında deniz görmek büyük başarılar elde edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, sevdiklerinden güç alacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, hayırlı kapılar açılacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, yeni bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada dağın kenarında deniz görmek çalışmalarının takdir edileceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çalıştığı firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, her anlamda güçleneceğine, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada dağın kenarında deniz görmek hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, ferahlığa çıkılacağına, endişelerin son bulacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, her zaman aile içindeki desteği ve birliği koruyacağına, eğitimlerinin iyi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments