Rüyada Dağın Sallandığını Görmek

Rüyada dağın sallandığını görmek kudret sahibi olacağına, insanlara yol göstereceğine, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, ayrıcalık elde edeceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin kötü ve canını sıkacak bazı olayların ustalıkla bertaraf edileceğine, dertlerin sonlanacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, özgüveninde artış yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada dağın sallandığını görmek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına yorulur.

Rüya yorumcularına göre ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, yeni işler yapılacağına, bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, daha geniş rızık elde edeceğine yorulur.

Rüyada dağın sallandığını görmek sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, sorunlarını bitireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, patron koltuğuna geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asil

Rüyamda köyde iki dağın sallandığını ve daha sonra dağın arkasından büyük taş dan güllelerin(bilyelerin) üzerimize doğru atıldığını yakınımıza düşüyor biz elma bahçesinin içindeyiz bu arada

Yüksel

Rüyada dağda bulunan villaların yıkıldığını gördüm. Ondan sonra dağın hızlı bir şekilde heyelan olduğunu sanki toprak kaymıyormuş gibi. Daha sonra kızımın evinde koltuklarda sanki bazı yerlerinde kör oluştuğunu daha sonra alev aldığını gördüm. Hayırdır inşallah

Eser

Rüyada dağların sola doğru kayması ve bulunduğumuz yerinde şiddetli bir şekilde sallanması oarada rüyayı görenin sakin olun ben neden böyle olduğunu biliyorum bu olay bizim ömrümüzü uzatıyor demesi