Rüyada Damar Yolu Açmak

Rüyada damar yolu açmak işlerini yoluna koyacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, yeteneklerini geliştirmeye, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine alamettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğe damar yolu açmak kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına, doğru haber almaya, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, çocuk sahibi olunacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada koluna damar yolu açmak daha güzel bir hayata sahip olacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin huzurlu olunacağına, gönlünün ferahlayacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Merhaba ruyamda ikisi ince biri kalın koluma damar yolu açtırmıştım.

Anonim

Merhaba rüyamda babama damar yolu açıyordum.

Gül

Mrh, hemşireyim ben, çalışıyorum ama hemşirelik yapmıyorum. Rüyamda hemşire formasıyla sevdiğim birinin kızına damar yolu açtım yanlışlıkla aslında başkasına açacaktım.kendisinede ağrıkesici verdim başı ağrıdığı için tüm bunlar ne anlama gelir

Gül

Mrh rüyamda sevdiğim adamın başı ağrıdığı için ona ağrı kesici hap verdim kızınada damar yolu açtım ne anlama geliyor

Gül

Teşekkür ederim