Rüyada Damdan Dama Uçtuğunu Görmek

Rüyada damdan dama uçtuğunu görmek kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, alım gücünde yükselme olacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada damdan dama uçtuğunu görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, imkanlarının genişleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, borçlarını ödeyeceğine, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine delalettir.

Rüyada damdan dama uçtuğunu görmek aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin evlat sahibi olacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, işlerinin açılacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments