Rüyada Dantelli Kumaş Görmek

Rüyada dantelli kumaş görmek hedeflere ulaşılacağına, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, güçlendikçe güçleneceğine, zor zamanların geride kalacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, bazı masumların duasını alacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, kazancında artış olacağına delalettir.

Rüyada beyaz dantelli kumaş görmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, önemli işlere imza atacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, daha önce sorun yaşanan bir konuda bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah dantelli kumaş görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisini keşfedeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments