Rüyada Darbe Yapıldığını Görmek

Rüyada darbe yapıldığını görmek çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, zor zamanların geride kalacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza alamettir.

Rüyada askeri darbe yaptığını görmek dostları ile dayanışma içinde olacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, gözyaşı döküleceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada askerin darbe yaptığını görmek içinde bulunduğu elverişsiz duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanına darbe yapıldığını görmek günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, bazı güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada hükümete darbe yapıldığını görmek çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, nimet bolluğu yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yüzünün güleceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yağmur

Televizyon ekranında , seçim günü Allah’ın ordusunun yapacağı darbenin engellendiği, yazıyordu. Askeri değildi. Allah’ın nizamını getireceğiz diye haykırıyorlardı.