Rüyada Dayı Eli Öpmek

Rüyada dayı eli öpmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, rahat bir döneme gireceğine, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına, ün sahibi birisi olunacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada büyük dayının elini öpmek işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eğer hastaysa şifasını bulacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına delalettir.

Rüyada ölen dayının elini öpmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük bir gelir elde edeceğine, mutlu günler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, en pahalı evlerde oturacağına, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin

Evlilik için istihareye yattım ve rüyamda siyah köpek gördüm ve daha sonra kendi evimde vefat eden dayımı gördüm elini öpüyordum fakat annemin tarafından bir kaç akraba daha gelmişti onların da elini öptüm ne anlama gelir acaba ben hiç anlamadım

Aysel

30 yildir görmedigim dayimi ve ailesini görüyorum..izine gitmisim köydeyim ve dayimin evine gidiyorum..herkez orda kuzenlerim yengem dayim ve herkez geldigime seviniyor önce bebeleri seviyorum sonra kuzenlerime sarilip öpüyorum agliyorum..dayim ve yengem güleryüz ile bana bakiyorlar onlarin ellerine sarilip öpüyorum..cok mutluydum

Boran

Rüyada ölmüş öğretmen dayımın elini öptüm, beraber namaz kılalım mı dedim evet cemaat yapacağız sen git ben geleceğim dedi, gittim gittiğim yerde okey oynayanlar vardı, okey mi oynuyorsunuz dedim güldüler. Dayımı bekledim tam namazın sünnetini kılacakken uyandım ve gerçekten sabah namazı okunuyordu gittim namazımı kıldım.

Boran

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲

Hayal

Gündüz niyetine rüyamda dayım eve gelmişti ve annemin yanında oturuyordu bende dayı hoşgeldin diyerek sarılıp öptum o sırada dayım elini uzatı öp diye bende elini öptüm bide yengemde ayağım üşüyor dedi bende dur yenge sana patik getiriyorum dedim ve patiği yengeme verdim ve patik eskiydi

Sevim

Kisa etekla bir dügüne gidiyorum orda dayimi kocakliyom cok mutlu hissederek opüyorum utanip elbise degitirmeye gidiyom cok guzel elbise seciyo