Rüyada El Tutmak

Rüyada el tutmak hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, yeni çalışmalara girişileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, huzurlu günler geçirileceğine, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, hanenizde bolluk olacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, çok rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine yorulur.

Rüyada abimin elini tutmak borçlarını kolayca ödeyeceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada ablanın elini tutmak önemli işler yapacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına işarettir.

Rüyada akrebi elinde tutmak sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alimin elini tutmak kazancın devamlı olacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine rivayet eder.

Rüyada allahın elini tutmak mal ve mülk sahibi olacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada amirin elini tutmak hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına tabir olunur.

Rüyada anahtarı elinde tutmak iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aşık olduğunun elini tutmak hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, hayal kırıklıklarının giderileceğine yorulur.

Rüyada asker eli tutmak yeni bir araca sahip olunacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına inanılır.

Rüyada atatürkün elini tutmak çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, bazı sorunların düzeltileceğine, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına işaret eder.

Rüyada ateşi elle tutmak üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, hayırlı işlere girileceğine yorumlanır.

Rüyada atın elini tutmak eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına yorulur.

Rüyada ayakkabıyı elde tutmak arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına alamettir.

Rüyada ayı elle tutmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, herkesi doğru yola çağıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada azrailin elini tutmak hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada baldızın elinden tutmak kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, takdir toplayacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada başbakanın elini tutmak işlerinin yolunda gideceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, dualarının karşılığını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada baykuşu elinde tutmak deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada bıçağı elinde tutmak şansının ve kısmetinin açılacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada büyük abdestini elinde tutmak seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cinin elini tutmak kısmetlerinin bollaşacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada cumhurbaşkanı elini tutmak sıkıntıların atlatılacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına rivayet etmektedir.

Rüyada damadın elini tutmak borçlarını ödeyeceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dayının elini tutmak memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada doktor eli tutmak sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada dünyayı elinde tutmak karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, işlerinin kolaylaşacağına alamettir.

Rüyada düşenin elinden tutmak hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, refah içinde yaşayacağına, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşmanın elini tutmak ahlakından vazgeçmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine yorulur.

Rüyada eltinin elini tutmak çok büyük zenginliğe sahip olacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, moralinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eniştenin elini tutmak başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine delalet eder.

Rüyada erkek kankanın elini tutmak istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, ele geçen kazancın çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek organını elinde tutmak sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada eski flörtün elini tutmak atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, ekmeğinin artacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yorumlanır.

Rüyada eski konuştuğunun elini tutmak yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evliyanın elini tutmak hak yemeyeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada fare elinde tutmak hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına işaret eder.

Rüyada gelin çiçeğini elinde tutmak sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelin elini tutmak kısmetleri karşısında mutluluk duyacağı durumlar yaşayacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, kazancının günden güne artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gezegeni elinde tutmak huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada görümcenin elini tutmak sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada güneşi elle tutmak emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, rahat bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada halanın elini tutmak dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine işaret eder.

Rüyada hastanın elini tutmak dua alacağına, başarısı ile ön plana çıkacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hırsızın elini tutmak eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, görmediği yerlere gideceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada hocanın elini tutmak duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada hoşlandığının elini tutmak hayatının daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada imamın elini tutmak bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ıslak el tutmak geçim derdinin kalmayacağına, eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabeyi elinde tutmak çok hayırlı bir insan olunacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına rivayet eder.

Rüyada kalbi elinde tutmak atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, tüm hayatının değişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalbini elinde tutmak imkânların çok daha iyi olacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada karabasanın elini tutmak eğlenceli günlerinin çoğalacağına, alacağı başarılarla daha da hırslanacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kargayı elinde tutmak ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada karısının elini tutmak mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, bolluk içine olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kayınbiraderin elini tutmak en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kayınpederin elini tutmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına alamettir.

Rüyada kayınvalidenin elini tutmak ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, dertlerin son bulacağına, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kaymakamın elini tutmak zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaynanamın elini tutmak hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine delalettir.

Rüyada kaynımın elini tutmak şansının hayat boyu süreceğine, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, helal rızka kavuşacağına yorulur.

Rüyada kedinin elini tutmak itibar göreceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna, kırgınların ve küskünlerin barışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kına el tutmak şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, yakınları ile dayanışma içinde kalacağına yorulur.

Rüyada kirli el tutmak şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, hep başarılı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada komşunun elini tutmak bir arkadaşının içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmasına vesile olacağına, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine rivayet eder.

Rüyada köpek elini tutmak bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, bolluk ve bereketin artacağına işarettir.

Rüyada küçük el tutmak rızkının genişleyeceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kuranı kerimi elde tutmak uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada kurşunu eliyle tutmak sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, çektiği zorlukların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada maymunun elini tutmak her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına işaret etmektedir.

Rüyada meleğin elini tutmak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine alamet eder.

Rüyada milletvekilinin elini tutmak çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, geçimini insanların yardımı ile sürdüren kimselere el uzatacağına delalet etmektedir.

Rüyada mürşidinin elini tutmak endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, ekmek ve dünya malı alacağına işarettir.

Rüyada namahremin elini tutmak geçirilen zor günlerin unutulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada nasırlı el tutmak yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada oyuncunun elini tutmak eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada papağanı elinde tutmak gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, ticarete adım atacağına tabir olunur.

Rüyada peygamber efendimizin elini tutmak akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada peygamber elini tutmak kazancının eksilmeyeceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada polisin elini tutmak çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ruhun elini tutmak bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sağ elini tutmak kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, mutlu olacağına ve güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sanatçının elini tutmak ticaret ehli kimse haline geleceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada şehidin elini tutmak isteklerinize kavuşacağınıza, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sert el tutmak aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine yorumlanır.

Rüyada şeyhin elini tutmak deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şeytanın elini tutmak ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada silahı elinde tutmak her daim bereketli işler yapacağına, mevki edineceğine, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sımsıkı el tutmak iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alacağına alamettir.

Rüyada sol elin tutulması hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada sözlünün elini tutmak yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığının elini tutmak dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada terli el tutmak girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada türk bayrağını elinde tutmak yaşamının düzene gireceğine, ünleneceğine, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzanan eli tutmak her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, şansın ve bahtın açılacağına inanılır.

Rüyada valinin elini tutmak bir gönül ilişkisine başlanacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada yabancı elini tutmak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına fakat bu durum sonrasında çevresindekilere özel ilgi göstererek sevileceğine, çok daha rahat bir hayat süreceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı eli tutmak kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlı teyzenin elini tutmak çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada yeğenin elini tutmak kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, çocuklarına daima sahip çıkacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yengemin elini tutmak akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yöneticinin elini tutmak büyük bir rahatlığa erileceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yumuşak el tutmak yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments