Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, insanların takdirini kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, mal mülk edineceğine delalettir.

Rüyada abla eli öpmek artık kötü günler yaşamayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağabeyin elini öpmek sorunlarını aşacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada ağanın elini öpmek gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına alamettir.

Rüyada ağlayarak el öpmek aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada allahın elini öpmek gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına inanılır.

Rüyada asker eli öpmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, sıkıntıların biteceğine inanılır.

Rüyada atatürkün elini öpmek cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada atın elini öpmesi kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, büyük adımlar atılacağına, iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada azrailin elini öpmek doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bakan eli öpmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada başkasının elini öpmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, gelişmelerin olumlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayram günü el öpmek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, elinin bolluk göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bayramlaşıp el öpmek mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz el öpmek çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada camide el öpmek pek çok kişiye yanında iş vereceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada cenaze evinde el öpmek yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine işarettir.

Rüyada cinin elini öpmek çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada damadın elini öpmek çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına alamettir.

Rüyada derviş eli öpmek elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, rüya sahibine dua edileceğine rivayet eder.

Rüyada diz çöküp el öpmek bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hastalıklarından kurtulacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada doktor eli öpmek dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine inanılır.

Rüyada düğünde el öpmek iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dünürünün elini öpmek işinde terfi edeceğine, önemli yerlere geleceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına alamettir.

Rüyada düşman eli öpmek ferahlığa kavuşacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eldivenli eli öpmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eltinin elini öpmek sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ermiş eli öpmek duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Rüyada ermişin elini öpmek sırtının asla yere gelmeyeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada evladının elini öpmesi maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evliya eli öpmek kendisini ailesine daha yakın göreceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fatih sultan mehmetin elini öpmek yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, sorunların çözüleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada gelin olup el öpmek kolaylıklarla karşılaşacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına işaret eder.

Rüyada gelinlik giyip el öpmek sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlikle el öpmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar mesut olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada generalin elini öpmek malının ve parasının çoğalacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hacca gidenin elini öpmek Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada hacdan gelenin elini öpmek kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, bir yakını ile aralarındaki problemlerin çözüleceğine işarettir.

Rüyada hacı eli öpmek uzun bir hayat yaşayacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hakim eli öpmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, mutlu bir birlikteliğe yol alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada halifenin elini öpmek eline geçecek yüklü miktarda bir parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada hasta eli öpmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına işaret eder.

Rüyada herkesin elini öpmek yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hızırın elini öpmek yaptığı iş ile anılır olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına yorulur.

Rüyada ihtiyar eli öpmek gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, rakiplerini geride bırakacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına inanılmaktadır.

Rüyada imamın elini öpmek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ıslak el öpmek çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, borçlarının hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada işverenin elini öpmek başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabadayının elini öpmek güvenlikli bir siteye taşınılacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalabalık ortamda el öpmek kırılan kalplerin tamir edileceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kalabalıkta el öpmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karşılıklı el öpmek kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, zenginliğe sahip olacağına, zorlukların aşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kayınbiraderin elini öpmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, yaşadığı darlığın son bulacağına, yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaymakam eli öpmek binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaynının elini öpmek nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin el öpmesi hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, ticarette başarılı olacağına, bahtının açık olacağına rivayet eder.

Rüyada kınalı el öpmek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, şansının döneceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kirli el öpmek iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına rivayet eder.

Rüyada komutan eli öpmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, rahat ettirecek adımlar atılacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kraliçenin elini öpmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada kralın elini öpmek sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların biteceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına alamet eder.

Rüyada kuzenin elini öpmek eşinden yana huzurlu olacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mahmud efendi hazretlerinin elini öpmek elinin bollaşacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına yorumlanır.

Rüyada makam sahibinin elini öpmek tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada mehdinin elini öpmek hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine işaret eder.

Rüyada meleğin elini öpmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine alamettir.

Rüyada mevlananın elini öpmek mekân değiştireceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada milletvekili elini öpmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, kendisini işine vereceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada müftünün elini öpmek kimseye kurallarından ödün vermeyeceğine, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mürşidin elini öpmek çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, çok güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mürşidin kamil elini öpmek sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına işarettir.

Rüyada nişanlının elini öpmek güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine işarettir.

Rüyada ölmüş elini öpmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüşlerin elini öpmek yeni bir hayata merhaba denileceğine, insanlar arasında yüceleceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölünün dirinin elini öpmesi gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, yakında alacağı haberlerin kendisine çok iyi geleceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada padişah eli öpmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, beklemediği bir havadis ile sevineceğine inanılmaktadır.

Rüyada papazın elini öpmek adının ve şanının yürüyeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada paşanın elini öpmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada polisin elini öpmek mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada profesörün elini öpmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada rahibin elini öpmek iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada rahmetlinin elini öpmek atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada reisi cumhurun elini öpmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına delalettir.

Rüyada rektörün elini öpmek mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada şehidin elini öpmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğini elini öpmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, başarılarının artacağına, şansının kendisinden yana gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeyh eli öpmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, kasasının ağırlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada şeytanın elini öpmek şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sırayla el öpmek borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine işarettir.

Rüyada siyasetçinin elini öpmek büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, günahların af olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sol el öpmek yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına yorulur.

Rüyada sultan süleymanın elini öpmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada toplumda el öpmek kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada üç kez el öpmek esenliğe kavuşulacağına, işinde zafer elde edeceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ünlünün elini öpmek büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada üstadın elini öpmek hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, arabuluculuk yapılacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine yorumlanır.

Rüyada vali eli öpmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada vefat edenin elini öpmek sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, kısmetinin hep açık olacağına alamettir.

Rüyada yabancının elini öpmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, huylarının güzelleşeceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine alamettir.

Rüyada yeğeninin elini öpmek yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, bazı büyük sorunları çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işarettir.

Rüyada yılanın el öpmesi sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına alamettir.

Rüyada yöneticinin elini öpmek yaşamına heyecan ve renk geleceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına delalet eder.

Rüyada zenginin elini öpmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Teyzemin oglu yasca buyuktur benden,Ruyamda elini opucem bana darilmis opturmedi,gonlunu aldim 3 kere optum basima koydum,Gunduz Niyetine Olsun

elif

merhabalar rüyamda ablam beni bir arkadaşının babasıyla tanışıtırıyordu. en başta çekinsem de selam vererek elini sıktım. o ise elini öpmemi istedi. elini öpüp başıma koydum ve geri çekildim. o da bana aferin güzel gelinim dedi ama adamı ilk defa rüyamda görüyorum normalde de ablamın öyle bir arkadaşı yoktur.

Rüya gördüm

Ben rüyamda tanimadigim (galiba yasli) insanlarin ellerini öptün ve anlima koydum. Bu rüya neye yorumlanir?

Zehra

Rüyada ağlayan ablamın elini öpüyorum
Sarılıyorum ablam yaşlı cidden

Şeymanur

Rüyamdan bütün aile buyuklerı yani toplanmış elllerini babaannemin elini öpmek için onu arıyordum

Halis Can

Rüyamda, küçük bi konferans salonu gibi bi yerdeyim. Ne alaka ise Ilyas Salman ile Şener Şen orda. Önce Ilyas Salman’ın elini öpüp hocam hoşgeldiniz diyorum hemen ardından Şener Şen ‘in elini öpüp hocam hoşgeldiniz diyorum. Heyecanlıyım ama belli etmemeye çalışıyorum. Orda birileri daha var ama hatırlamıyorum. Sonra birşey oluyor Şener Şen ‘in elini tekrar öpüyorum. Ama sevinçliyim bunları yaparken.

Halis Can

Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

Ess

Merhabalar rüyamda köye gidiyorum, kız kardeşimle birlikte arabadan iniyoruz.
Dedem durduğumuz yerin yakınında oluyor,elini öpüyorum.
Eve doğru gidiyoruz, yukarı çıkıp odalara bakıyorum.
Ölen anneannemin odasının duvarların da siyah bir boya ile bir kadın çizilmiş oluyor,ama yüzü yok perdeleri siyah asmış oluyorlar ne yaptınız buraya diyorum,bunlar ne böyle diyorum kimse cevap vermiyor.
Pazartesi gecesi de yine aynı evi gördüm,bukez de anneannemi gördüm.

Ess

Çok teşekkür ederim