Rüyada Dayı Evi Görmek

Rüyada dayı evi görmek başarıların artacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada dayı evi görmek elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, maddi olanakların artacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına alamet eder.

Bu rüya şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş dayımın evini görmek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, yeni fırsatlar sunulacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, yaptığı her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağına, ahiret hayatının da güzel olacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sanem Taşbaş

Ruyamda, dargin oldugum ablamla birlikte ,cocuklugumun gectigi ,dedem ve dayimlarin yasadigi evin bahcesinde ,karanlikta ip askilarda asili beyaz elbise ve gelinlik tarzi, duvak sapkali elbise seciyoruz ablam evli aslinda ama, dugunde bunu giy diye
şapkali duvakli kisa olan bir elbise seciyorum,havada karanlik aksam vakti .Sonra kendi evimize iniyoruz eve giriyoruz cikolata tarzi abur cuburlar var sakliyorum cocuklar buluyorlar ve yiyoruz sonra uyaniyorum anlami nedir acaba

HİLAL

merhaba,
rüyamda dayımla yengemin evinin dağınığını topluyor ve süpürüyordum. çok dağınık bir evdi. bir bez ile toz aldım. Ama o bez çok kirlendi silerken.

Umut

Dayım gilin evi bizim karşımızda evlerini boyanmış gördüm bi bakıyorum koyu mavi bi bakıyorum pembe gibi sanki gecenin ışığı üstüne vurmuş bizim evden onların penceresinden içeriye bakıyorum evlerinin içide güzel ve düzenli görünüyordu kafamı çevirip yan komşununda evlerinin dış cephesinin komle koyu maviye boyandığını gördüm kardeşimin eşine diyorum ki kıskandım inşallah bizde en yakın zamanda yaparız evimizi boyarız bizim evdede temizlik yapmış gelinimiz mutfak masasını kendi odasına koymuş

Umut

Çok teşekkürler Allah razı olsun

Mehmet

Dayimin evini gördüm etrafındaki bazı evler yıkılmıştı bir anda o sonra ilerlerken etrafim kararmaya başladı ve korktum koşarak giderken uyandım

Gamze

Rüyamda yıllar önce ölmüş olan dayımı kendi evinde tüm eşyalarını eski yeni diye ayırarak eskileri atıyordu. Annemle ben atmak için ayırdığı eşyaların arasından eşimin çamaşırını bulduk. Ben aldım.
Hayır olsun inşallah