Rüyada Dede Cenaze Görmek

Rüyada dede cenaze görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada dede cenaze görmek işlerinde başarı elde edeceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin yeni gayrimenkuller alınacağına, yeni malların alınacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölen dedemin cenazesini görmek kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam standartlarını yükselteceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, kazancının daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments