Rüyada Dedeme Su Vermek

Rüyada dedeme su vermek ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre istediği zaman yeni işler kurabileceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ak sakallı dedeye su vermek gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, eline daha fazla gelir geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, yeni dostlukların başlayacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, eski ahbaplarıyla muhabbetini ilerleteceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine işaret eder.

Rüyada ölen dedeye su vermek zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, istediği her şeye kavuşacağına, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, esenleyeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı dedeye su vermek toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, hasret çekenlerin buluşacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ezgi

Rüyamda susuyordum. Ve bardağı her doldurup içmeye kalktığımda bir yakınim su istiyordu. Bir türlü içemedim. En son içmeye kalktigimda amcam su istedi ona verirken dönüp yıllar önce kaybettiğim dedeme bakip ona su içer misin dedim ve dedem icerim dedi. İctikten sonra 2.bardağida doldurmami söyledi. 2 bardak su içti. Dedem vefat edeli çok yıllar oldu onu görmek beni hem mutlu etti hem hüzünlendirdi.Gerisini hic hatirlamiyorum.