Rüyada Defter Seçmek

Rüyada defter seçmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, bahtının güzelleşeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, rahatının ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada defter seçmek çok güzel günler geçirileceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre yaşamındaki engellerin kalkacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada defter seçmek evleneceğinize, huzursuzlukların son bulacağına, malının ve parasının büyüyeceğine, borcunun hafifleyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, çok iyi mevkilere geleceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yakın zamanda ev ya da araba alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments