Rüyada Defter Yaprağı Görmek

Rüyada defter yaprağı görmek en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, çok iyi bir duruma geleceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rızkının genişleyeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, gayrimenkul işine girileceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine alamet eder.

Rüyada beyaz defter yaprağı görmek maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, yoğun duygular yaşayacağına, hayatının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada boş defter yaprağı görmek makamının yükseleceğine, alım gücünde yükselme olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, iyi halin geleceğine, çok mutlu olacağına inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin kendi kabuğuna çekileceğine, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

Rüyada siyah defter yaprağı görmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, büyük düşüneceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin zenginliğinin, konforunun artacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nil

Rüyamda istihare yapmıştım yattım yeşil sarı yapraklı kağıtlar vardı onlari alicaktim aldım sonra bıraktım resim defter kağıtları idi karton sonra defter yaprağı aldım ince birazi yazılıydı elime aldığımda defter yaprağı rengi krem di sonra kağıda baktığımda yazılar yoktu yaprak kağıdı küçüktü snra büyük olmuş oradan gidiyordum diğer yolda köpekler havliyordu diğer yoldan gittim kendi mahallem di rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Delibal

Rüyamda beyaz çizgili bır deftere Krem boya ile boyuyorum tamamen kapanıyor boya ile anlamı nedir