Rüyada Deli Kovmak

Rüyada deli kovmak huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, daha rahat hissedeceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin itibar göreceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, bol nimete kavuşulacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deli kovmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, isteklerinin yerine geleceğine, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyim yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, ettiği duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada deli kovmak ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, ailesinin gurur kaynağı olacağına, zenginliğe sahip olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, hoşluk içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel

Rüyamda deli bi kız vardı benim ona bakmam gerekiyormuş. Sonra deli bişey yaptı ağzı yandı ve söndü ağzında ateşi gördüm. Sonrasında kaçmaya başladı bende peşinden kovalıyorum ama çok hızlı konuşuyordu yani bi insana bakarak daha hızlıydı sonra yetişemeyeceğimi anlıyorum ve yardım istemeyi düşünüyorum rüyamın yorumu nedir