Rüyada Demir Kafes Görmek

Rüyada demir kafes görmek bereketli yağmurlara, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, rüya sahibi evli ise eşi ile muhabbetinin artacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, aradığı şifaya kavuşacağına, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, her zaman çok mutlu olacağına, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada demir kafes görmek aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, zor günlerin biteceğine, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, sorunlarından kurtulacağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine delalet eder.

Rüyada büyük demir kafes görmek dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, evlenme yolunda adım atacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Rüyada içinde yiyecek ler olan bir tepsinin üzerinde demirden bir kafes vardı

Meral

Rüyada büyük demir bir kafese girmem gerekiyor. (Boyun fıtığım var normalde) oraya girip hastaneye gitmem gerekiyor. Serum hortumu gibi içi kırmızı bir sıvı var boynuma atmamı söylüyor, karşımdaki sonra kafese giriyorum boyum kadar birden siyah bir köpek hırlıyor. Birlikte kafeste olmamız gerek. Bende sinirlenme birlikte gideriz işte diyorum. O sırada sanki gülümser gibi bana sarılıyor.
Yorumlarsanız sevinirim.

Meral

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.