Rüyada Deniz İçinde Asker Görmek

Rüyada deniz içinde asker görmek hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğum günü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, bolluğa kavuşacağına, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, sorunlarının yakında biteceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, zor günlerin biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada deniz içinde asker görmek işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına yorulmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına delalettir.

Rüyada deniz içinde asker görmek tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, önem verdiği bir kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin içinin ferahlayacağına, yaşamının sıra dışı ve mutlu bir hale geleceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına yorulur.

Ulemaya göre rüya sahibinin imkanlarının artacağına, tanışacağı yeni kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rye

Rüyamda yüksek bir yerden denize doğru koşan askerler gördüm. Ayrıca denizin altında çok kalabalık askerler gördüm bunlar Sarp askerleri olduğunu söylüyordu. Bir tane asker rütbeli suyun içinde bunların komutanı olduğu denizin içinde askerleri kontrol ediyordu tabirini öğrenmek istiyorum.