Rüyada Deniz Üstü Köprüden Geçmek

Rüyada deniz üstü köprüden geçmek sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, sorunların kalmayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, para sıkıntısının olmayacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine rivayet eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin maddi imkânlarını arttıracağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına rivayet eder.

Rüyada deniz üstü köprüden geçmek hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, esenlik bulup, mutlu olacağına, ticaretinin genişleyeceğine yorulur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, küslükleri bitireceğine, işinde uzman birisinin sorunlarını çözmesinde ve iş konusunda destek olacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada deniz üstü köprüden geçmek küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılmayacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevilay

Rüyamda deniz üzerindeki köprüden araba ile geçtim korkarak geçtim ne anlamına geliyor

Yaze

Rüyamda fransadayim tatil için bir deniz var denizin ortasında bir köprü bazı yerleri yüksek bazı yerleri denizin altında gözükmüyor bile yürüyorum sonuna yetişmek için yolda lüks telefonlara denk geliyorum benim değil almıyorum sona yakın bir tane alıyorum ve köprünün denizin altında kalan tarafları da zor da olsa geçip karşıya geçiyorum

Sinem

Köprüden geçiyordum altımda deniz, köprünün sonuna geldim halat kopmuş sonunda açıklık var köprünün arkama bakıyorum insanlar gidiyor ters yöne artık dönemem diyorum. Halatı tutuyorum kolumun alrına sallana sallana allahım beni düşürme allahım beni düşürme diyorum bir kaç sallanmadan sonra köprü duruyor sallanmadan bende karşıya atlıyprum eşimin yanına gidiyorum. (Eşim sağ)

Harun dak

Denizde köprüyü geçiyorduk ben kızım ve eşim bir kişi daha vardı sonuna gelince sallanmaya başladı öylece uyandım ,