Rüyada Denize İçinde Yağmur Yağması

Rüyada denize içinde yağmur yağması başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, kısmetlerin çoğalacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, büyük bir başarının elde edileceğine işaret etmektedir.

Yorumcuya göre sevdiği kişilere yardım edeceğine, başarılı bir kişi olunacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine tabir olunur.

Rüyada denize içinde yağmur yağması zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, ticaretinin hızlanacağına, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, çok hayırlı işlere atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin dertlerin son bulacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, hayallerine ulaşacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada denize içinde yağmur yağması ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, sağlığını geri kazanacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments