Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu görmek hissetmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, işlerinin rast gideceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre moralinin yerine geleceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek hissetmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, sevdikleriyle hep iyi geçineceğine, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin gözyaşının dineceğine, şeref ve rütbeye, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek hissetmek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine işarettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, yeni bir araba satın alınacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1981 H.

rüyamda büyük bir sel çamurlusu ,evimin terasndan izlyorm 3 katlı binam ama içeri girmiyor ve sabaha karşı ve yer sarsıntısı oluyor yer biraz ikiye ayrılıyor çığlık çığlığayanımdaki arkadşma gösteriyorm.etrafta kimse yok bomboş arazi gibi.birde motorum oluyr sel suları altında kalmış oluyor.sonra bir anda erkek arkadaşmn evinde oluyorum ve onunda 3.kat sel suları oraya kadar çıkmış oluyor,sonra birden sel suları çekiliyor.motorumu görüyorm pırıl pırıl hiç birşey olmamş.çok yorucu bir rüyaydı:(

Suat

Rüyamda isyerindeyim çalışıyordum Bi anda deprem oldu sarsıntı devam ediyordu Bi baktım ben dışarıdayım şaşırdım Bina yıkıldı arkadaşlarım binanın altında kaldı çok üzüldüm Biri geldi sırtımı okşadı yüzünü görmedim anlamadim hayırlı insallah ama çok üzüldüm gündüz hep bu rüyayı düşündüm 😔😔

Muhammed

Rüyamda bir binanın içine girdim 2-3 kişi ile birlikte bir anda sert bir şekilde deprem oldu ama yıkılan yerler olmadı sarsıntı şiddetliyle tanımadığım simsiyah giyinmiş 26-28 yaşlarındaki bir kıza sarıldım sonra bir kafede çay içmeye gittim bir kız başımda duruyordu çayı getirdi gözlerine baktığımda gözleri dolmuştu belinden tuttuğumda uyandım

Hüseyin

Rüyamda 16 katlı binanın benim oturduğum kata kadar bir süre sallandıktan sonra devrildiğini benim evimin zarar görmediğini gördüm.
Teşekkürler

Ufuk

Rüyamda deprem oldugunu gordum bir işletmede ziyaretteydim, ölen yok disari ciktik..annemi aradim onlarda acti telefonu ama evi yari yariya kullanilmaz raporu aldik dedi. İsin beni etkileyen kismi uyandigimda ogrendim ruyayi gordugum saatlerde gercekten bursada deprem olmuş. Bunun yorumu nedir ?

Ufuk

Teşekkürler, umarim.

Kader

Rüyada hastanede çalışıyorum gece vakti küçük bir hastanenin herhangi bir servisinde hastanın yanındayım. Bir anda deprem oluyo. Herkese bagariyorum kolonların olduğu yerlere geçin köşelere geçin diye. Bende kucağıma yeni doğmuş bir bebek alıyorum kendimi ona siper ediyorum bir köşeye geçiyorum. Bı yandan da herkes köşelere geçsin diye bagarmaya devam ediyorum.tanıdığım bi abla odadan çıkıyor koridorun ortasında duruyor bagariyorum ona köşeye geç diye ama o bı şey olmaz diyip orda kalıyor.

Kader

Çok teşekkür ederim ilginize 😊

İsimsiz1989

Rüyamda deprem olduğunu ve sallantının epey uzun sürdüğünü görüyorum. Bizde misafir olan kaynım eltim eşim ben kızım dışarı kaçıyoruz ve dışarıda binaların ağaç dalları gibi yere eğilip kalktığını ama yıkılmadığını görüyorum sonra diyorum ki burası böyleyse İstanbul yerle bir olmuştur oradakileri bi arayalım diyorum sonra eve birseyler almak için girince duvardan ayrılmış büyük taş parçasını yerinden alınca duvar ve ev yıkılmaya başlıyor çok korkmuştum hayırlara çıkart Allahım 😔😔😔🤲🤲🤲

İsimsiz1989

Aminnnn aminnnn aminnnn hocam Allah razı olsun 🤲🤲🤲

Deryaa

rüyamda bi evden çıktıktan sonra biz dışarıdayken, çok şiddetli bir deprem oluyor, bazı binalar sarsılmayla yıkılıyor. olduğumuz yerin yakınında annemin evi oluyor. ben telaşla annemin evinde bişey olup olmadığını, annemin yaşayıp yaşamadığını bakmak için koşarak gidiyorum. annem iyi ve binasında hasar olmadığını görüyorum, rahatlıyorum.

Arzu

Rüyada deprem oluyor ama evin dışında hiç hissetmedim ve camdan bakıyorum yer çok kötü sallanıyor kızım 17 yaşin da onu görüyorum evin dışında biriyle buluşmuş konuşuyor kaçmış o kişiye izin vermiyorum öfkeleniyorum geri geliyor eve sonra istemeye geliyorlar

Emine Mete

Rüyayı gündüz gördüm sabah namazından sonra deprem oldu ve bn oturduğum binanın içindeyken bende sarsıldım bağırdım ve sesim çıkmadı duyuramadim çok korkunçtu hayırlara vesile olsun inşaallah