Rüyada Dev Dalgadan Kurtulmak

Rüyada dev dalgadan kurtulmak zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, geçiminin kolaylaşacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, planlı ve programlı davranacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dev dalgadan kurtulmak kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, toplumun geneline yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, işlerinin çok iyi olacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada denizde dev dalgalardan kurtulmak sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, kötü bir durum karşısında gereken sabrı göstereceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, huzuru yakalayacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çevresinin genişleyeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Dev Dalgadan Kurtulmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Tusunami oluyordu ve ben çok yüksekten izliyordum. Etrafımda tanımadığım birileriyle nasılsa öleceğiz diye kaçmıyorduk. Sonradan bir umut belirdi kaçmaya çalışıyorduk

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çevreye, yeteneğe ve hayallere tabir olunur. Rüya tabirine göre kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına; tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına; istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine delalettir.

 2. Ruyamda denizin ortasinda bi kayanin üzerinde balik tutuyorduk ben esim ve kizim ben oltayi cekerken oltanin ipi kopuyordo osirada birden buyuk bir dalga gelip bize carpip bizi denize dusuruyordu bide denizin suyu bulanikti

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız huzura, güce ve hayırlara işarettir. Rüya yorumuna göre hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına; kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına; kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine alamet eder.

 3. Merhaba rüyamda boyumu aşan dev dalgalar vardı. Eşim ile el ele koşuyoruz dalgaların içinden islaniyoruz yoruluyoruz en sonunda kurtuluyorduk dev dalgalardan duzluge çıktık

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız iyiliğe, sevinmeye ve kazanmaya yorulur. Rüya alimlerine göre parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına; çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına; kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine delalettir.

 4. Dev bir dalga üzerimize doğru geliyordu,ama bir anda burnumun dibinden geri çekildi gitti, yani kurtulduk

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya umuda, insana ve habere işarettir. Rüya alimlerine göre umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine; aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine; en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına tabir olunur.

 5. Selamlar rüyamda evde ailemle birlikte otururken bı anda dev bı dalganın geldiğini farkedip dalganın içine hatta denizin dibine doğru girdiğimi gorduyilorum ve denizin dibinde dalganın benimle birlikte aldığı bir fil yavrusu görüyorum bu nedemektir.? Şimdiden teşekürler..

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız mutluluğa, telafiye ve bolluğa delalet eder. Rüya yorumuna göre son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına; zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına; dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine işaret eder.

 6. Irmağın kenarında duruyordum karşıda birden sel gelmeye başladı ve yüksek aşırı yüksek dalgalar üstüme gelmeye başladı bır kaç sefer dalgalrin altında kaldım ama üzerim hiç islanmadan düzlüğe ciktim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya başarıya, gönüle ve bolluğa yorulur. Rüya alimlerine göre başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına; gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına; iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine yorulmalıdır.

 7. Hocam rüyam da ölmüş annem ve akrabalarla deniz kenarında dalgaları izliyoruz birden deniz dalgaları yükseliyor herkes kaçıyor sadece annem kalıyor ben geri dönüp onu kurtariyorum ama dalga beni içine çekiyor ben bir ağaça çıkıyorum sonra Allah’ın esmalari ile yardım istiyorum deniz birden çekiliyor ve ben karaya çıkıyorum sonra eve dönüyorum annemi soruyorum onlarda benim üzüntüm den hastane de tedavi gördüğünü söylüyorlar bunun yorumu nedir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hislere, saygıya ve hayallere işarettir. Rüya yorumuna göre daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine; iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına; hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına delalettir.

 8. Ruyamda dev dalgalar geliyo icinde kaliyorum ama biri ben kurtariyo denizin tadini bile hissettim o buyuk dalgalarin ici den yuzeye cikiyorum butun sehir sular altinda kalmis ama kurtuldum cikiyoru. Biseyin ustune orda bekliyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya habere, gelişmelere ve yükselmeye tabir olunur. Rüya yorumuna göre büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine; yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına; son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim