Rüyada Direk Dikmek

Rüyada direk dikmek kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, sorunlarından kurtulacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bayrak direği dikmek dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, işlerin iyiye gideceğine, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada demir direk dikmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, mevki makam sahibi olunacağına, alın terinin karşılığı olacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında yeni kapılar açılacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada elektrik direği dikmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, uzun zaman önce ara verilmiş bir okula devam edileceğine, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, zor durumların biteceğine, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments