Rüyada Diş Dökmek

Rüyada diş dökmek stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin başarılarının eksilmeyeceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, işindeki verimini yükselteceğine, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada acısız diş dökülmesi zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine delalet eder.

Rüyada ağızda diş dökülmesi çok başarılı adımlar atacağına, rahata ereceğine, bahtın açılacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada ağrılı diş dökülmesi işlerini yoluna koymayı başaracağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına yorulur.

Rüyada altın dişlerin dökülmesi emeklerinin karşılığını göreceğine, ev içinde mutluluğun artacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada avuca diş dökülmesi hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, kendi işini kuracağına, dua alacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada başkasının diş dökülmesi dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, neşesinin yerine geleceğine, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kimseye minnet etmeyeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada bebeğin dişlerinin dökülmesi maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına delalettir.

Rüyada beyaz diş dökülmesi sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, sevdiklerine kavuşacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla diş dökülmesi esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, geniş rızık elde edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalettir.

Rüyada çok diş dökülmesi eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine, patron koltuğunda oturacağına, işlerinin büyüyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada çürük diş dökülmesi neşe içinde olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, toplum içindeki değerinin artacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, işinde istediği başarıyı yakalayacağına, işlerinin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dolgu dişin dökülmesi üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, işlerinin toparlanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına inanılır.

Rüyada ele diş dökülmesi aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına işaret eder.

Rüyada eşinin dişlerinin dökülmesi huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada görülen diş dökülmesi duygusallığın ön plana çıkacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, yeni bir yola gireceğine, en yukarılara çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kanayarak diş dökülmesi ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, iyi kısmetleri olacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına alamettir.

Rüyada kansız diş dökülmesi işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaplama diş dökülmesi sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, elinin bolluk göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada kavgada diş dökülmesi aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kişinin dişlerinin dökülmesi kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın dişlerinin dökülmesi hem kazancının hem de huzurunun artacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada kök diş dökülmesi hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada köpek diş dökülmesi eğlenceli zamanlar geçireceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada namaz kılarken dişlerin dökülmesi hataların düzeltileceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün dişlerinin dökülmesi işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, ortak yapılan bir işte yollarının açılacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada öpüşürken diş dökülmesi bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamettir.

Rüyada porselen dişlerin dökülmesi endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, maaşının artacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada protez diş dökülmesi sorunların atlatılacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına, Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına yorulur.

Rüyada sağ dişlerin dökülmesi başarıdan başarıya koşacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, maddi anlamda kalkınacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada sağlam dişin dökülmesi işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakız çiğnerken diş dökülmesi rahat nefes alınacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sallanan dişlerin dökülmesi eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, hayatını yoluna koymaya, daha büyük adımlar atılacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada sinirden dişlerin dökülmesi yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına işarettir.

Rüyada siyah diş dökülmesi kendi patronu olacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada sürekli diş dökülmesi hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, zor zamanların geride kalacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada takma diş dökülmesi aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarağın dişlerinin dökülmesi zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, hayatının iplerini eline alacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada tek diş dökülmesi çok büyük mutluluk yaşanacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, atılıma geçeceğine, ticaretin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, hep alın terini yiyeceğine tabir olunur.

Rüyada toplu diş dökülmesi başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, saygınlığının artacağına, zor zamanların biteceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, anne baba duaları alınacağına rivayet eder.

Rüyada üç dişin dökülmesi bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada üst çene dişlerinin dökülmesi hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine delalettir.

Rüyada yapay dişlerin dökülmesi çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına inanılır.

Rüyada yemek yerken diş dökülmesi zor zamanların geride kalacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yirmilik diş dökülmesi yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aytten

Ben Rüyamda dişlerimi beyazlatan bir şey sürüyodum normelde sarıdır beyazlamıştı sonra sağ ön dişim düşdü sonra bütün üst dişlerim komle takma diş gibi bütün çıkdı elime sadece sol ön dişim hariç . Çok endişeliyim bu rüyam için.

Aytten

Ammin Çok teşekkür ederim.

Oğuz

Rüyada ön üst ve alt dişlerimin önce sallandığını sonrada dökülerek elime aldığımı gördüm teker teker oldu bu olay sonra sağ avucumun içinde birçok beyaz ve gümüş renkli dişler olduğunu gördüm dökülen her dişimden sonra dişimi kontrol ettiğimde dişlerimin yenilendiğini ve sapasağlam olduklarını gördüm

Oğuz

Teşekkürler hocam

Demet

Rüyamda dişlerimin döküldüğünü hissedip avucuma alıyorum şaşkınlıkla.(Dişler pirinç tanesi gibi)Kendimi aynada gibi görüp öndeki görünen dişlerimin bembeyaz yerinde olduğunu görüyorum.Yorumunuz için şimdiden teşekkürler🌸

Demet

Yorumunuza sağlık😊🌺

Fikret

Rüyamda yanımda birisiyle sohbet ederken dilimle üst ön sağ dişimi oynarken ırlanıyor ve sonra birden düşüyor dişim şimdi nasıl düzgün konuşucam kelimeler doğru çıkacak diye düşünürken o sırada elime alıp bakıyorum beyaz renkte iki üst ön dişimi de görüyorum soldakinin kökü zayıflamış erimiş bu ondan diyorum iki diş birleşik bu arada kalıp gibi sağdakinin kökü uzunca normal şekilde soldakinin kökü çok kısa kalmış erimiş güya öyle yorum yapıyorum düştüğün sağ dişken avucumda ikisini de görüyorum.

Elif

Rüyamda mide bulantısıyla uyanıyordum, neden midemin bulandığını çözmeye çalışırken ağzımdan çektikçe gelen bir siyah ip farkettim. Ben ipi çektikçe dişlerim sallanmaya başladı, aynanın karşısına geçip ipin nerden geldiğini çözmeye çalışırken bütün dişlerimin ağzıma iple dikili olduğunu ve ben ipi çektikçe dişlerimin dökülmeye başladığını gördüm. Alt dişlerimin bir kısmı avucuma döküldü ve geri kalanlar sallanmaya başladı. Avucumda dişler elimde ip dişçiye gitmeliyim diye düşünerek uyandım.

Elif

Teşekkür ederim..

Rümeysa

Rüyamda bi alt dişimin sallandığını gördüm dilimle sallayıp dişi çıkardım ama dişin köklerinden biri içinde kalmış.aynaya baktım ve meğer dişin yarısı ağzımda kalmış altından diş geliyordu.sonra ön yan dişim ağzımda kalan dişin keskin bi köşesi yüzünden koptu. Biraz sonra ağzımda alt köpek dişim ve yanındaki iki dişi yapışık bir şekilde yerinden çıkardım ve geri takmaya çalıştım. Sonra o 3 dişin altından yeni 1 dişin geldiğini gördüm. Diş hekimi öğrencisiyim bi ilgisi var mı?tabiri nedir?

Rümeysa

Teşekkür ederim

Rumeysa

Rüyamda alt,üst dişlerim harici birde üst dişlerimin, üst tarafında dişlerim vardı. O dişler bembeyazdı ve sağlam duruyordu. Alt üst dişlerimin hepsi ellerime dökülüyordu avuç, avuç. Azı dişlerimde kaplama vardı ellerimle söküyordum onları gerçek hayatta yok hâlbuki. O en üstte olan dişler ise duruyordu hiçbir şey olmadan.