Rüyada Diş Doktoruna Muayene Olmak

Rüyada diş doktoruna muayene olmak hayat boyu çok sevileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına yorulmaktadır.

Rüyada diş doktoruna muayene olmak iyi hissedeceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, iş yaşamında çok daha iyi koşullara sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına, insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, hastalıklarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada bayan diş doktoruna muayene olmak çok güvendiği bir kişiye açılacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, iş güç sahibi olacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sahra

Merhaba rüyamda erkek diş hekimine gitmişim,dişlerime birtakım işlemler yapılıyor sonrasında teşekkür ediyorum ve o sırada hekim beni öpüp arkadaşlık kurmak istediğini söylüyor bana ailesinden bahsetmeye başlıyor ben sadece dinliyorum tekrardan teşekkür edip ordan çıkıyorum

Mehmet Can Özgür

Rüyamda erkek bir diş doktoruna dişlerimi gösteriyorsun oda benim kötü durumda olan bir dişim yerine başka bir dişimdeki sorunu dile getiriyordu. Dile getirdiği dişi yaparsa haberlere çıkacağını bunu Twitter da paylaşacağını ve bunun bir ilk olacağını söyledi. Ben de yoğun bir korkuyla gitmiştim oradan bir uçurum kenarında. Orada depresif anlar yaşamıştım dişlerimin neden kötü durumda olduğu ile ilgili. Geçmişte neden ilgilenmediğim için de depresif anlar yaşamıştım.