Rüyada Dişlerinin Tamamının Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerinin tamamının döküldüğünü görmek mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin öğretmen veya akademisyen olacağına, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, işinde zafer elde edeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dişlerinin tamamının döküldüğünü görmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dişlerinin tamamının döküldüğünü görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin kazancının artacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, fakir çocukları giydireceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments