Rüyada Diyarbakır Görmek

Rüyada diyarbakır görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, hastalıkların kalmayacağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin can bulacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, insanlar arasında yüceleceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada diyarbakır görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, hayırlı kapılar açılacağına, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, hane bereketinin artacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yeni yerler göreceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada diyarbakır görmek beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine ve sonucunda istediğini elde etmeyi garanti altına alacağına, istediği gibi hareket edeceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, kalbini kırdıklarından helallik alacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyamda haberlere bakıyordum ve Diyarbakır’da heyelan oldu diyordu ve ben o anı da görüyordum ama çok küçük bir yerdi hani küçük bir alan 2-3 bina ve 2-3 ağaç vardı bir anda yerle bir oluyordu

Nevşin

Rüyamda eşim ile Diyarbakır’a gitmişim. İzmir’de yaşıyorum hiç görmedim Diyarbakır’ı. Kedimi de götürmüşüm. Kedimi kucağıma bir aliyorum ki, başka kedi ile kavga etmiş ve bir çok yerinde tırnak izleri vardı. Kendime çok kızdım ki neden otel odasında bırakmadım diye ve çok ağladım.

Mavigül

Rüyada Diyarbakır sokaklarında oturup kırılmış fındık yemek (Diyarbakır’da yaşamıyorum )