Rüyada Doktor Eldiven Görmek

Rüyada doktor eldiven görmek maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, her isteklerinin yerine geleceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, işlerinin açılacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, herkesin yardımına koşacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada doktor eldiven görmek üzüntülerinin sona ereceğine, elinin bollaşacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, başarılı bir kişi olunacağına, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada beyaz doktor eldiveni görmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, rızkın kesilmeyeceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, asil kimselerden yardım alınacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Süreyya

Rüyamda eve çok kalabalık misafir gelmişti ben ise elimde beyaz doktor eldiveni ile fincanda Türk kahvesi servisi yapıyordum

Betül

Rüyamda elim kirlenmesin diye sağ elime doktor eldiveni takmıştım ve sonrasında bir sınıf arkadaşımı görüp selamlaştık. Eldiveni görünce ooo fln dedi.

Ayşe

Rüyada doktor eldiveni elimdeydi ve çamurluydu ben onu elindeyken musluğu açıp yıkadım şimdiden yorumunuz için teşekkürler ederim