Rüyada Domates Dökmek

Rüyada domates dökmek deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, gözyaşlarının kuruyacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada domates dökmek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, daha rahat bir hayatı olacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada domates dökmek başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, insanlara iyilik yapmaya, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işarettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments