Rüyada Domates Fidesi Görmek

Rüyada domates fidesi görmek mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, aradığı kişiyi bulacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına imkanlarının elverdiği sürece muhtaç olan her kişiye yardım edeceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, kız çocuğunun olacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çiçek açmış domates fidesi görmek sorunların elbirliği ile aşılacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına delalet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saksıda domates fidesi görmek sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, spor yapmaya başlanılacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada tarlada domates fidesi görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, dargınların barışacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, yurtdışına gidileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına alamet eder.

Rüyada tutmuş domates fidesi görmek eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin evliyse çocuk sahibi olacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, kazanç kapılarının açılacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına işarettir.

Rüyada yeşil domates fidesi görmek üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, kazancında artış meydana geleceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyz

Merhaba, rüyamda deprem bölgesinde bir şehire gidiyorum ama neresi olduğunu hatırlamıyorum. Büyük bir bahçede ağaç boyutunda domates fidesi var ve gövdesinde dolaşıp kafamı yukarı kaldırıp ne kadar çok domates var diye düşünüyorum. Bir tanesi elime düşüyor sonra bir teyze bana sesleniyor. Elimde büyük bir domatesle teyzenin yanına gidiyorum. Anlamı nedir acaba? Yorumlarsanız sevinirim.

Beyz

Teşekkürler

Barış

Rüyamda saksıyla beraber elime domates fidesi veriliyordu. Sanırım gideyi annem uzatıyordu. Üzerinde yeşil minik domateslerde vardı. Yorumlarsanuz sevinirim

Barış

Teşekkür ederim hocam

Rukiye

Ben tarlada iki karık dikilmiş domates fidesi gördüm domates fideleri büyüktü ve bu ruyayi iki kere gödüm ikincisindede çiçek açmıştı bu ne anlama geliyor

elçin

Rüyamda eşimle birlikte kayın validemin yazlığına gidiyorduk. Evin önünde bizi annesi babası karşıladı. Eşimin babası bir sene önce kalp krizi geçirmişti. İkisini de çok iyi sağlıklı gördüm. Sonra yazlığın bahçesine girdik. Bahçede rüyamda domates fidesi gördüm. Kayınvalidem artık sebzemizi kendimiz yetiştiriyoruz sizin içinde yetiştiriyorum dedi. Bir sürü çiçek açmış domates fidesi gördüm. Aralarından minik yeşil domatesler vardı. Bana domates fidesi verdi bunu eve gidince toprağa ekersin dedi. Bende aldım arabamızın arkasına koydum