Rüyada Düğme Satın Almak

Rüyada düğme satın almak çevresindekilerin hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına ve kendisinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, güzel haberlerin alınacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, helal rızıklara kavuşulacağına, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğme satın almak üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kötülüklerden uzak olacağına, şansının hep açık olacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah düğme satın almak eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments