Rüyada Düğün Çaldığını Görmek

Rüyada düğün çaldığını görmek uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, trend olan bir markanın başına geçileceğine, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, imkânların çok daha iyi olacağına, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düğün çaldığını görmek kazancını günden güne daha da arttıracağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, isteklerine nail olacağına, rahat bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğün çaldığını görmek başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, rütbesinin artacağına, daima önüne bakacağına alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, zararlarını telafi edeceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments