Rüyada Düğüne Ayakkabısız Gitmek

Rüyada düğüne ayakkabısız gitmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına delalettir.

Bu rüya makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada düğüne ayakkabısız gitmek daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, herkesin desteğinin alınacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalet eder.

Rüyada düğüne ayakkabısız gitmek başarılı adımlar atacağına, geleceğinizin güzel olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, kazancını katbekat arttıracağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments