Rüyada Düğüne Gitmeye Çalışmak

Rüyada düğüne gitmeye çalışmak yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin yüzünün güleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada düğüne gitmeye çalışmak sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine işarettir.

Rüya alimine göre kötü günlerini atlatmayı başaracağına, alım gücünün zayıflamayacağına, artık herhangi bir şekilde kem gözlü ve kendisini çekemeyen kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğüne gitmeye çalışmak aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, iflas etmeyeceğine, cesaretinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyada birinin düğününe gitmeye çalışıyorum iki katlı bir evdeyim sürekli aşağı inip çıkıp üstüme uygun kıyafet bulmaya çalışıyorum. Sonrasında dolabın üst kısmında bir sürü ayakkabı var ayakkabı seçerken parlak kırmızı bota benzer topuklu bir ayakkabı seçiyorum. Sonra bu çok kırmızı diyip başka kırmızı ayakkabı seçiyorum.

Kader

Rüyada bir düğün için hazırlandığını görüyordum yanımda ise şuan küs olduğum arkadaşım vardı makyaj falan yapıyorduk yola çıkıyorduk bir tüy o düğüne gidemiyorduk