Rüyada Düğünün Kısa Sürmesi

Rüyada düğünün kısa sürmesi çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin kendisine gelir getiren yolların açılacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, başarılarının artacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada düğünün kısa sürmesi herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine inanılmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına delalettir.

Rüyada düğünün kısa sürmesi yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments