Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada dükkan görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, rahatlığa erileceğine, ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin rahata ereceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada abiye dükkanı görmek düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ahşap dükkan görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, gelecekte yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada aksesuar dükkanı görmek üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, helal rızka kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aktar dükkanı görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine alamet eder.

Rüyada akvaryum dükkanı görmek yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada alışveriş dükkanı görmek bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın dükkanı görmek sıkıntıların atlatılacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altıncı dükkanı görmek ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, maneviyatın zenginleşeceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtarcı dükkanı görmek insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamettir.

Rüyada antika dükkanı görmek hayırlı bir evlat olacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada antikacı dükkanı görmek kendini çok iyi hissedeceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının dükkan görmek daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, güzel haberler alacağına, kazancını iki kat arttıracağına işaret eder.

Rüyada avize dükkanı görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada ayakkabı tamir dükkanı görmek hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aydınlık dükkan görmek aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada ayna dükkanı görmek kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, bekarlar için evlenmeye inanılmaktadır.

Rüyada baharat dükkanı görmek doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntısının olmayacağına, birçok işin birlikte yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada baharatçı dükkanı görmek kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada bakır dükkanı görmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, kazancının çok daha fazla olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakkal dükkanı görmek planlı ve programlı davranacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada baklava dükkanı görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bakliyat dükkanı görmek büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bal dükkanı görmek zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, malların artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada balık dükkanı görmek iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada balıkçı dükkanı görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada başkasının dükkanını görmek yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada başörtü dükkanı görmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada bavul dükkanı görmek zenginliğinin tükenmeyeceğine, büyük başarılara imza atacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine yorulur.

Rüyada beşik dükkanı görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, durgun giden işlerin açılacağına, karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz dükkan görmek sevinç ve mutluluğa, ters giden işlerin düzeleceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada bıçak dükkanı görmek yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bijuteri dükkanı görmek pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bilgisayar dükkanı görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine tabir olunur.

Rüyada bisiklet dükkanı görmek karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, rüya sahibinin bir sorunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine rivayet eder.

Rüyada boncuk dükkanı görmek aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine inanılır.

Rüyada börek dükkanı görmek biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada börekçi dükkanı görmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş kasap dükkanı görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada boş yeni dükkan görmek herkesin takdirinin toplanacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boşalan dükkan görmek bereketin geleceğine, işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, kazancı arttıracağına alamettir.

Rüyada boşaltılmış dükkan görmek dileklerin kabul olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boyacı dükkanı görmek kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, toplum içindeki değerinin artacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına alamettir.

Rüyada çalıştığı dükkanı görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, rahata ereceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine inanılır.

Rüyada cam dükkanı görmek geleceğinin güzel olacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine delalettir.

Rüyada camekanlı dükkan görmek ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına delalet eder.

Rüyada çerez dükkanı görmek işlerinin, düzeninin ve hayatının alt üst olacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çerezci dükkanı görmek günah işlemeyi terk edeceğine, işsizseniz işe gireceğinize, hakkı olanın kendisine teslim edileceğine rivayet eder.

Rüyada çeyiz dükkanı görmek hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada çeyizci dükkanı görmek ferahlık veren sözler duymaya, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çiçek dükkanı görmek yaşamına bolluk geleceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada ciğerci dükkanı görmek yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, hataların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çikolata dükkanı görmek kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çilingir dükkanı görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, karlı işler alacağına delalet eder.

Rüyada çorap dükkanı görmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dağılmış dükkan görmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, helal kazanca sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dağınık dükkan görmek dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada dar dükkan görmek daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada dayının dükkanını görmek iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine alamettir.

Rüyada demirci dükkanı görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, moralinin yerine geleceğine, işveren pozisyonuna geleceğine yorulur.

Rüyada deri dükkanı görmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, önüne çıkan engellerden yılmayacağına yorulur.

Rüyada deterjan dükkanı görmek daha fazla dünya malı sahibi olacağına, helal lokma yiyeceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dondurma dükkanı görmek neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, kaderinin yüzüne güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada döner dükkanı görmek iyi noktalara ulaşacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüyada düğme dükkanı görmek kederinin dağılacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına tabir olunur.

Rüyada eczane dükkanı görmek iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ekmek dükkanı görmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına alamettir.

Rüyada elektrik dükkanı görmek çok sağlıklı olunacağına, girişimlerde bulunacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada emlak dükkanı görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada eşarp dükkanı görmek bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eskici dükkanı görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin içinde dükkan görmek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına alamettir.

Rüyada fırın dükkanı görmek sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fırıncı dükkanı görmek aradığı çareleri bulunacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, işlerinin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fotoğraf dükkanı görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gelinlikçi dükkanı görmek tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, kurtuluşu bulacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine delalet eder.

Rüyada geniş dükkan görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada giyim dükkanı görmek kişisel özelliklerinin hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine delalet eder.

Rüyada giysi dükkanı görmek kötü duygularını yeneceğine, sorumluluklarından asla kaçmayacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gömlek dükkanı görmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine yorulur.

Rüyada gözlük dükkanı görmek boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, hastalıkların kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlükçü dükkanı görmek rakiplerin geride bırakılacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada gül dükkanı görmek hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına yorulur.

Rüyada gümüş dükkanı görmek zararların yakında telafi edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada güzel dükkan görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada halı dükkanı görmek yaşamındaki engellerin kalkacağına, çevresindeki kişilerin güzel anılar biriktirmesine vesile olacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada harabe dükkan görmek yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına işarettir.

Rüyada hayvan dükkanı görmek huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hediye dükkanı görmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, iş hayatında sevdiği kişileri yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada helva dükkanı görmek yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hırdavat dükkanı görmek yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hırdavatçı dükkanı görmek evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına yorulur.

Rüyada hurda dükkanı görmek yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, her konuda gelişme gösterileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hurdacı dükkanı görmek ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada içki dükkanı görmek kazancının artacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamettir.

Rüyada iki dükkan görmek makam edineceğine, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine, işinin yoluna gireceğine alamettir.

Rüyada iki katlı dükkan görmek mal ve mülk sahibi olmaya, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada inşaat halinde dükkan görmek aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Rüyada ip dükkanı görmek bolluk ve bereket elde edeceğine, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada iplik dükkanı görmek sevgi dolu haberler alınacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada iplikçi dükkanı görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, daha iyi yerlere geleceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ışıklı dükkan görmek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada işkembe dükkanı görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine delalettir.

Rüyada kahve dükkanı görmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahveci dükkanı görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, son model arabaya sahip olacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kalabalık dükkan görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine alamet eder.

Rüyada kapalı dükkan görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapanmış dükkan görmek kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık dükkan görmek kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kazak dükkanı görmek kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına yorulur.

Rüyada kebapçı dükkanı görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kereste dükkanı görmek kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, bekar ise evleneceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada kiralık dükkan görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli dükkan görmek sorunlarından kurtulacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına yorumlanır.

Rüyada kırmızı dükkan görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırtasiye dükkanı görmek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, en yüksek makamlara oturacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kitap dükkanı görmek ev sahibi olunacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada köfteci dükkanı görmek değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kolye dükkanı görmek ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına işaret eder.

Rüyada komşunun dükkanını görmek ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada konfeksiyon dükkanı görmek hayatın mutluluk içinde geçeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, işlerin günden güne daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kozmetik dükkanı görmek kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına yorulur.

Rüyada küçük dükkan görmek yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına işaret eder.

Rüyada kumaş dükkanı görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kundura dükkanı görmek uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına alamet eder.

Rüyada küpe dükkanı görmek rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, eşi ile bir ömür mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kurabiye dükkanı görmek ferah düzeyinin artacağına, makbul olan şeylere, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kürkçü dükkanı görmek çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuş dükkanı görmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, adını herkese duyuracağına inanılmaktadır.

Rüyada kuyumcu dükkanı görmek gözyaşının kuruyacağına, başarılarının sürekli olacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lahmacun dükkanı görmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada lamba dükkanı görmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, vefalı bir insan olacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada lokum dükkanı görmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada manav dükkanı görmek elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada manifatura dükkanı görmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada marangoz dükkanı görmek helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına alamettir.

Rüyada mavi dükkan görmek iş hayatında çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mefruşat dükkanı görmek sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada meyve dükkanı görmek işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına yorulmaktadır.

Rüyada mobilya dükkanı görmek kötü işlere girmeyeceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mobilyacı dükkanı görmek küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına yorulur.

Rüyada mücevher dükkanı görmek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mum dükkanı görmek depresif ruh halindeyseniz bu durumdan kurtulacağınıza, işlerinin yoluna gireceğine, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada müzik dükkanı görmek adından söz ettirecek adımlar atacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada nevresim dükkanı görmek hayaline kavuşacağına, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına delalettir.

Rüyada optik dükkanı görmek hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına delalet eder.

Rüyada pahalı dükkan görmek borçların kısa zamanda ödeneceğine, kazancının yerine gelmesine, parlak bir kariyere sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada parfüm dükkanı görmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada pasta dükkanı görmek yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada pastane dükkanı görmek çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe dükkan görmek sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peynir dükkanı görmek çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, çok hayırlı adımların atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pide dükkanı görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pideci dükkanı görmek iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, kazancın daha da arttırılacağına rivayet eder.

Rüyada pırlanta dükkanı görmek hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada porselen dükkanı görmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, kendisine inanmayanları utandıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada rakip dükkan görmek hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, ticaretinin gelişeceğine, sosyal çevrenin değiştirileceğine inanılır.

Rüyada reçel dükkanı görmek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, fakir çocukları giydireceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada saat dükkanı görmek yaşanan yokluğun biteceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada sabun dükkanı görmek iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sakatat dükkanı görmek ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şal dükkanı görmek rahat bir hayata kavuşacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sanayi dükkanı görmek çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına alamet eder.

Rüyada şapka dükkanı görmek sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada satılık dükkan görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, hayırlı bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sattığı dükkanı görmek zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sebze dükkanı görmek kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada şeker dükkanı görmek maddi sorunlarının çözüleceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, bahtın açık olmasına işaret eder.

Rüyada şekerleme dükkanı görmek alacaklarını tahsil edeceğine, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada şemsiye dükkanı görmek bolluk ve bereketin artacağına, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sigara dükkanı görmek turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına tabir olunur.

Rüyada silah dükkanı görmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, ekmeğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada simit dükkanı görmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, huzura erileceğine alamet eder.

Rüyada simitçi dükkanı görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, rahat bir nefes alacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah dükkan görmek sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabirleri gelinlik dükkanı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, istediği her şeye kavuşacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada takıcı dükkanı görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada tantuni dükkanı görmek ruhani önderlik yapacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tatlıcı dükkanı görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, yeteneklerini geliştirmeye işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavuk dükkanı görmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına işarettir.

Rüyada tekstil dükkanı görmek iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine yorulur.

Rüyada temiz dükkan görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada tencere dükkanı görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada terzi dükkanı görmek dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, kısmetinin bollaşacağına, din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada toptancı dükkanı görmek biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, problemlere çözüm bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tozlu dükkan görmek başarıya giden yollarının açılacağına, sevdiklerine doyasıya sarılacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına alamettir.

Rüyada tül dükkanı görmek hayatını stresten uzakta geçireceğine, ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına, ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada tüpçü dükkanı görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, hayatının güzellikler içinde geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada turşucu dükkanı görmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tütün dükkanı görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına delalettir.

Rüyada un dükkanı görmek işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada valiz dükkanı görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, işinin her geçen gün büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanan dükkan görmek zorluklarını aşacağına, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada yazma dükkanı görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, zenginleşeceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine alamet eder.

Rüyada yeni açılan dükkan görmek gelişim içine gireceğine, rahata ereceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni yapılan dükkan görmek hanesine güneş doğacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil dükkan görmek hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yıkık dükkan görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yıkılan dükkan görmek gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorgan dükkanı görmek ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına delalet eder.

Rüyada yufka dükkanı görmek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yufkacı dükkanı görmek sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yumurta dükkanı görmek dualarının karşılığını göreceğine, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada yün dükkanı görmek çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada züccaciye dükkanı görmek kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rewrew

Ben bu rüyayı daha önce de gördüm. Hiç tanımadığım bir yerden çıkınca karşı kaldırımda o dükkan var bakkal tarzı biraz içinde eşyalar var çikolatalar bisküviler falan ama çok değiller ve tarihlerinin eski olduğunu düşünüyorum ve çok alıcısı yo gibi daha önceden gördüğümde bir şey almadan çıkardım bu sefer tost yedim ve birkaç şey alıp çıktım.satıci ise baya iyi bir kadındı ama nedense huzursuzdum rüyada sürekli acaba içindeydim

Rewrew

Teşekkürler inşallah öyle olur

Sevgi

Merhabalar. Rüyamda büyük bir çanta dükkanının içinde idim. Deri çantalar ve pahalı bir markanın çantaları ama üretim dükkanı diye ben uyguna alacaktım. Orda kıyafetler de vardı. Azdı ama bana uygun çok güzel bir ceket pantolon takımı gördüm. Giyerken denerken uyandım. Ama çok güzeldi turkuaz renginde idi ceketi. onları uygun fiyata satın alacağım için çok mutlu idim.Çok eski bir arkadaşımla beraber orda idik bir de. Sevdiğim bir kız arkadaşım

Merve

Merhabalar ben rüyamda kardeşlerime bir pasta dükkanı açacağımı söylüyordum onlar da o zaman birlikte işletelim dediler “hayır ben tek başıma işleteceğimi”söyledim ama rüyamda pasta dükkanı falan görmedim sadece konuşuyorduk.

hüsamettin

rüyamda kendi ailemize ait dükkanımız var satılmıştı ama rüyamda bize ait olduğunu – ve 3 ayrı kimseye ayrı ayrı kiraya verilmiş kendimiz içinde alt kat yani bodrum katı ve üst katın bir kısmınıda biz kullanacakmışız kardeşim böyle söyledi hayırlı yorumlarınızı bekliyorum

hüsamettin

güzel yorumlarınız için teşekkürler