Rüyada Dükkanda Yatmak

Rüyada dükkanda yatmak çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, dinde bilginleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dükkanda yatmak oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayallerin gerçekleştirileceğine, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, rızkının çoğalacağına, hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Rüyada dükkanda yatmak rahat edeceğine, muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, hak yolunda devam edeceğine, makam edineceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin büyük başarılar kazanacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, gelişim içine girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments